IPTV Çözümleri

  Otel, Tesis, Kampüs, Hastane, Ofis gibi ortamlara sağladığımız IPTV çözümleri alanında Playroom markasını önermekte ve uygulamaktayız. Playroom, bir Vizyon Komünikasyon Teknolojileri markasıdır. Hospitality(Otel, Konaklama) TV yayın-eğlence çözümlerinde yeni arayışlar, yeni düşünceler ve ürünler ortaya koymaktadır.

  Playroom markası 4 temel paketten oluşmaktadır. IPTV başlangıç paketi; (PlayIpack), Interaktif Tv (PlayActive), Video on Demand (PlayMood), Digital Signage (PlayPromo), ürün paketleriyle oteller, tesisler, merkez ofisler, kampüsler için ip tabanlı merkezi TV sistemleri üretmektedir. Playroom özel ve lisanslı bir yazılıma sahiptir.

  Playroom IPTV' başlangıç paketinde, HD ve SD çözünürlük TV kanalları mevcuttur. Tesisinizde kalan konukların uyruğuna dil seçilebilir ve kullanılan dillerde kanal listeleri oluşturabilir. Bunun dışında Pay TV özelliği ile Video vb. hizmet ya da ürünleri satın alabilir.

  IPTV  Pay TV Başlangıç Paketi (Ipack)
  Şimdiye kadar IPTV ile ilgili bildiğiniz her şeyi unutun. Playroom IPTV size eğlence ve teknolojiyi iç içe sunan, güncel ihtiyaçlarınızı karşılayan akıllı bir TV yazılımıdır.
  Dünyadan birçok farklı kanalı SD ya da HD seçenekleriyle izlerken gündemi de farklı seçeneklerle takip edebilirsiniz. Playroom IPTV, otellere ve tesislere yüksek standartlarda televizyon yayını sağlamayı ön görüyor. Çeşitli kategorilerden Tv kanalları ve PAY TV hizmetini izlemek için oluşturduğumuz başlangıç paketi olan "IPack"i sizlere sunuyoruz. Bu zengin TV dünyasını keşfeden her kullanıcı sistemin farklı özelliklerden faydalanmak isteyecek ve otelde geçirdiği zaman artacaktır.

   

  Playroom IPTV Paketi Özellikleri
   

  Kişiselleştirilebilir Kanal Listeleri
  Playroom IPTV’de kanallarının seçimi kolay ve kanal geçişleri 2 saniyenin altındadır. Her TV kanalının yanına kanal logosu ve ülke bayrağı yerleştirilebilmektedir. TV kanalları kendi içerisinde sınıflandırılabilmektedir. Böylece TV kanalları haber, spor, eğlence, radyo gibi menüler altında kategorilendirebilir, kullanıcıların istediği kanal ve içeriğe rahatça ulaşması sağlanır. Kanal sayısında merkez IPTV headend kapasitesi arttığı sürece sınırlama olmamaktadır.

  playroom iptv kanal listesi

   

  TV Sinyali Dijital Kalitesi :
  Odalara dağıtılan dijital TV yayını, en az DVD kalitesindedir. Dijital yapı sebebiyle tüm gürültü sinyalleri devre dışı kalır. Sistem ayrıca 720p, 1080i, 1080p formatlarındaki HD kanalların alınmasını da destekler.

  Donanım ve Teknik Altyapı :
  IPTV altyapısı temel olarak server ve headend merkezli bir network mimarisine sahiptir:

  Pay TV :
  Pay Tv, İzleyicinin kendisine sunulan yayınlar dışında izlemek istediği kanal için, ücret ödemesi biçimindeki bir yayın sistemidir. Pay Tv kurulumu ile amaçlanan, otel gelirlerine katkıda bulunacak büyüklükte bir döngü yaratmak ve otel müşterilerine bir alternatif sunmaktır.

  Cihazlar:
  Playroom IPTV sistemi çeşitli cihazlar için tasarlanmıştır. Sadece televizyon için değildir. Tabletler ve diğer mobil cihazlarda kanallar ve menüler arasında gezebilirsiniz. Playroom istek ve projeye bağlı olarak android veya ios uygulaması da mevcuttr.. Cihazınızı bir kumanda gibi kullanarak IPTV   keyfini yaşayabilirsiniz...  playroom iptv mobil
  Kolay Kullanıcı Ara Yüzü :
  TV ekranında bulunan kullanıcı arayüzü kolayca kullanılabilmektedir. Tasarımı sade ve şık olduğu için sistemi ilk kez kullanan biri zorlanmadan istediği alana ulaşabilir. Konaklama yapan misafir tarafından belirlenen TV kanalları, misafirin uyruğu- na göre sıralanır, ilk sıraya aranan TV kanalları gelir. Bir TV kanalı sadece belirli bir misafir grubuna atanabilir, böylelikle sadece bu gruba ait misafirler bu kanal- ları seyredebilir.

  playroom IPTV, playroom TV

   

  İNTERAKTİF TV ÇÖZÜMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

   

 

İlgili Ürünler