İnteraktif TV

  20 Yıllık TV Deneyimimize Yüzyılın Teknolojisini Ekledik. Konaklama, eğlence, karşılama, eğitim ve pazarlamada yeni bir sayfa açan; dinamik İnteraktif TV sistemlerini Arris ürünlerinin güvencesi ve yüksek sistem uzmanlığımızla sunuyoruz. ITV altyapılarını IPTV, VoIP, VoD ve Digital Signage teknolojisiyle entegre ederek tek altyapı üzerinden uyguluyor; tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak toplu çözümler üretiyoruz.


  Playroom TV, geleneksel iş hayatını ve iletişim alışkanlıklarını geride bırakarak tek sistem üzerinden birçok fonksiyon ve kişiselleştirme olanağı sunuyor. Sunduğunuz içerikler sayesinde kar sağlayabilir; tesislerinize ait kampanyaları kısa mesaj ile müşterilerinize duyurabilir; organizasyon ve reklamlarınızı Digital Signage teknolojisiyle yayınlayabilirsiniz.   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Playroom İnteraktif TV Arayüzü Hakkında

  • Playroom Kullanım açısından dikkat çekici derecede hızlıdır;

  • İnteraktif Uygulamaları içinde barındıran paket PlayActive'dir.

  • Kolay kullanıma sahiptir; Herhangi bir PMS arayüzü ile sorunsuz çalışır (Opera, Prestige, Acihotel, • Classone-Allar and 7 stars, Sihot, Simhotel, Ulyses); 11 dilde kullanım seçeneğinin olmasının yanında, ayrıca bir dil de ilave edilebilir (Mevcut diller: İngilizce, Türkçe, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Portekizce, Yunanca, Rusça, Arapça ve İbranice);

  • % 100 ölçeklendirilebilir;

  • HDMI çıkışı üzerinden yüksek çözünürlüklü (HD) ekran görüntüsü sağlar;

  • TV Kontrolü: Check-in, alarm, mesaj gibi PMS’ten gelen her türlü bildirime göre otomatik olarak TV’nin açılıp kapanmasını sağlar;

  • Arayüzü kurumsal kimlik doğrultusunda düzenlenebilir;

  • Tüm TV marka ve tiplerine uyumlu tek yazılım olarak sektöründe öncüdür.

  • Playroom, otel kampanya, tesis ve hizmetlerinizden müşterilerinizi en efektif şekilde bilgilendirerek hizmetlerinin daha iyi tanıtılmasını ve satılmasını sağlar. Müşterileriniz, TV ekranında sizin tarafınızdan gönderilen mesajlarla aktivite ve kampanyalarınızdan haberdar olur.

  Playroom Tanıtıcı Video

  Genel Sistem Özellikleri


  Özel Lisan Seçimi ve Karşılama Mesajı:
  Misafir girişi (Check-In) esnasında resepsiyondan girilen bilgi doğrultusunda, odaya girildiği anda konuğun anadilinde TV ekranında görünen “HOŞGELDİNİZ” karşılama mesajı, müşteriye göre özelleştirilebilir, böylece müşteri deneyimi zenginleştirilebilir.

  Özelleştirilmiş TV Ayarları ve Kanal Listeleri:
  Kanal listesi oluşturma ve guruplama, Müşteri anadili doğrultusunda sıralama, Yayın akışı bilgisi (EPG)
   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Oda Servisi:
  Kurum tarafından sunulan bir ürün ya da hizmetin, doğrudan televizyon ekranından sipariş edilebilmesine olanak sunar. Böylece resepsiyondaki servis yığılmalarının önüne geçilebilir.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Info ve RSS Sayfaları:
  Playroom IPTV+Interaktif TV sistemi, kurumun müşterilerine TV üzerinden yüksek hızda internet erişimi sunabilmesini sağlar. Böylece konuklar,
  odalarındaki televizyondan bilgi menülerine girerek borsa, döviz kurları, haberler, hava durumu, havaalanları, uçuş saatleri hakkında bilgi edinebilir.


   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Bilgi ve Tanıtım Sayfaları ile Daha Fazla Pazarlama:
  Sistem içerisinde tanımlabilen otel rehberi, tesisler, hizmetler, restoranlar, en yakın mağazalar gibi bilgi sayfaları, konuklara bilgilendirmenin yanında, kampanyalar ile ilgili bilgilendirmeler sayesinde, hizmet satışlarını arttırmaya destek olur. Böylece, kurumun reklam amaçlı kullanılan matbaa giderlerini azaltır.


   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Özel/İsteğe Bağlı Film izleme (Video On Demand-VOD) ve Ücretlendirme:
  İsteğe bağlı Video On Demand (VOD) özelliği sayesinde, istenen film, otel tarafından ücretli olarak müşteri kullanımına sunulabilir. Bu kategoride sunulan içerikleri istenen zamanda izlenebilir, ya da durdurulup devam ettirilebilir. Duraklama esnasında tüm diğer Playroom hizmetleri kullanılabilir. Kategorize edilmiş içerikler, izleme tercihlerini kolaylaştırır: Aksiyon, komedi, drama, korku, çocuk ve erotik ana film türleridir. Tüm filmler DVD kalitesinde ve birkaç dil seçeneği ile birlikte sunulur. Gelişmiş video yayın sistemi ile 100%’e varan oranlarda eş zamanlı kullanım sağlanabilmektedir.


   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Fatura Bilgisi ve Hızlı Check–Out:
  İstenirse, konuklar konaklamalarına ait fatura bilgilerini istediklerinde TV'den görebilir ve/veya çıkış (Check-out) yapabilirler. Bu bilgi, kurumun PMS sistemi üzerinde yapılacak entegrasyon ile mümkündür.

  Konuk/Müşteri Mesaj Servisi:
  İstenirse, müşterilerin o anki durumlarından bağımsız olarak (TV'nin kapalı olması, film izlenmesi, müzik dinlenmesi gibi), acil mesaj  veya konuk/müşterilere televizyonun en üstünde mektup ikonu olarak görünecek şekilde mesaj iletimi yapılabilir. Mesajlar aynı zamanda müşteri grupları bazında hazırlanabilir ve gönderilebilir.

 

İlgili Ürünler