Partnerlerimiz

  • Telekomünikasyon altyapılarında sorunsuz altyapılar için kritik rol oynayan bağlantı noktaları, yarım yüzyıldır PPC markasının güvencesi altında. Adaptörler, jumper kablolar, konnektörler ve profesyonel uygulamaya olanak veren montaj ekipmanları sayesinde, tüm dünya bağlantı aparatlarının şebekelerde meydana getireceği kalite farkını kanıtlıyor. Vizyon komünikasyon olarak, pasif ekipmanların şebekelerde yaratacağı farkı savunuyor ve PPC markasını güvenle sunuyoruz. PPC ürünlerimizi incelemek için tıklayınız.

  • Tv ve Broadcast sektöründe 20 yılı aşkın üretim yapan DEVISER, Kablosuz İletişim Ölçümleri, Spektrum Görüntüleme, Fiber ve Kablo Değerleri Ölçümleri, DVB Sinyal Analizleri ve RF Ölçümlerinde öncülük eden ürünlerle liderliğini sürdürüyor. Vizyon Komünikasyon olarak, iş ortaklığımızı ürünlerinin tek Türkiye distribütörü olarak sürdürüyoruz. DEVISER ürünlerimizi incelemek için tıklayınız.
  • Test ekipmanlarında dünyada ilklerden biri olan Trilithic, profesyonel portföyüyle şebeke ölçüm ve izlemelerinde yıllardır vazgeçilmez hizmetler veriyor. Her türlü kalite testinden geçirerek başladığımız iş ortaklıklarımız arasında Trilithic markası'nı sunmaktan gurur duyuyoruz. Trilithic ürünlerimizi incelemek için tıklayınız.
  • Test ve Ölçüm ekipmanlarında dünya devi Alman markası ile müşterilerimizin şebekelerinde destek veriyor ve verdiğimiz eğitimlerde şebekelerini kontrol altında tutmalarına yardımcı oluyoruz. KWS ürünlerimizi incelemek için tıklayınız.
  • 1996 yılından bu yana devam eden WISI ve Vizyon partnerliği, tüm WISI ürünlerinin Vizyon güvencesinde kullanıcıya ve uygulayıcıya sunulmasıyla birlikte, iki markanın birbiriyle özdeşleşmesini sağlamıştır. Alman mühendisliği WISI ürünleri, toplu konut, kablo TV, iş ve dış mekan ağlar, IPTV sistemleri gibi birçok alanda uzun yıllar sorunsuz çalışan şebekelere olanak vermektedir. WISI ürünlerimizi incelemek için tıklayınız.

  • Motorola Solutions ile kablolu genişbant, iç mekan kablosuz genişbant, kablo modem sonlandırma sistemleri ve sistem destekleyici ürünler alanında iş birliği yapmaktayız. Motorola ürünlerimizi incelemek için tıklayınız.