AVM Çözümleri

  Yaşam konforunu arttırmada önemli rol oynayan alışveriş ve yaşam merkezleri, müşterilerine sundukları ek hizmet ve konforla rakiplerinden ayrılıyorlar. Alışveriş merkezlerinin altyapı ihtyaçları arasında bulunan merkezi TV ve/veya IP tabanlı telefon sistemleri, Digital Signage ile ekranlama alrtyapıları ile ek reklam geliri sağlama, İç mekan kablosuz internet çözümleri, merkezi ağ yapıları gibi taleplere ihtiyaçlarınız doğrultusunda, en efektif sistem önerisi ve sistem uzmanlığımız ile yanıt veriyoruz.

  AVM Çözümlerimiz


  SMATV Sistemleri

  Tüm yaşam ve çalışma alanlarında, yıllarca konforu sürülecek görüntü kalitesi sunan ultra broadband TV sistemlerini, fiber optik teknolojisi ile entegre ederek mesafe ve abone sınırlarını     aşıyoruz.Yapılarına göre koaksiyel, fiber ya da hibrit kablo altyapıları üzerine, Headend ya da Multiswitch tabanlı projelendirilerek yüksek kanal kapasitesi sağlayan merkezi TV sistemlerini,konut,   hastane, lojman, alışveriş ve yaşam merkezleri, iş merkezleri, oteller gibi sayısız alana uyguluyoruz.
  Detaylı sistem bilgisi için tıklayınız.


  IPTV Sistemleri

  IPTV, geleneksel TV yayıncılığını geride bırakarak otellere vazgeçilmez müşteri konforu, kurumsal itibar ve farkettiren pazarlama yöntemleri sunuyor.
  Sunduğunuz içerikler sayesinde kar sağlayabilir; tesislerinize ait kampanyaları kısa mesaj ile müşterilerinize duyurabilir; organizasyon ve reklamlarınızı Digital Signage  teknolojisiyle yayınlayabilirsiniz.

  Detaylı sistem bilgisi için tıklayınız.


  Kablolu Genişbant Şebeke Çözümleri

  Kablolu Genişbant Şebekeler, birçok şehir ve bina altyapısında televizyon, IPTV, interaktif TV, internet ve telefon (VoIP) hizmetlerini bir araya getirerek günümüzde daha az kablo altyapısıyla Triple Play hizmetlerine olanak veren genişbant görüntü, ses ve veri transferini mümkün kılıyor.

   

  Detaylı sistem bilgisi için tıklayınız.


  Kablosuz Genişbant Şebeke Çözümleri

  Tüm yaşam alanlarında: Point to Point (PtP) ile noktadan noktaya; Point to Multipoint (PmP) ile noktadan çoklu noktaya; % 99,99 uptime zamanlı, kablosuz ağlar kuruyoruz.
  20 yıllık RF ve network deneyimimizden aldığımız profesyonelliğimizi, kablolu şebekelerin efektif ve maliyetli olduğu alanlar ve sistemler için kablosuz ağlara dönüştürerek özerk, güncel, yüksek performanslı, birbirine entegre edilebilen ve güvenilir altyapılar sağlıyoruz.

  Detaylı sistem bilgisi için tıklayınız.
   

  İnteraktif TV Sistemleri

  Konaklama, eğlence, karşılama, eğitim ve pazarlamada yeni bir sayfa açan; dinamik İnteraktif TV sistemlerini Motorola ürünlerinin güvencesi ve yüksek sistem uzmanlığımızla sunuyoruz. ITV altyapılarını IPTV, VoIP, VoD ve Digital Signage teknolojisiyle entegre ederek tek altyapı üzerinden uyguluyor; tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak toplu çözümler üretiyoruz.

  Detaylı sistem bilgisi için tıklayınız.


  Kablo TV Sistemleri

  Altyapınızı doğru yatırıma dönüştürüyoruz. 20 yılı aşan kablo TV deneyimimizle, uzun ömürlü, geleceğin teknolojisine köprü kuran, kazandıran ve güncel tutan şebekeler sunuyoruz.
  Detaylı sistem bilgisi için tıklayınız.

  Mobil TV Sistemleri

  Merkezi TV sisteminizi tüm mobil cihazlarınızda ve şubelerinizde kullanmak mı istiyorsunuz? Tüm yayın akışları, şubeler arası konferans görüşmeleri ve hatta toplantıları*, tek altyapı üzerinden, tüm mobil cihazlarınızda** ve  şubelerinizde uygulamanızı sağlayan mobil TV sistemi sunuyoruz.


  Detaylı sistem bilgisi için tıklayınız.


  Mozaik TV Sistemleri

  Farklı şekil ve düzenlerde, farklı kaynakları bir araya getirerek, istediğiniz ekran ve boyutlarda mozaik görüntü kanalı sunuyoruz.
  Detaylı sistem bilgisi için tıklayınız.


  5651 Loglama ve Güvenli WiFi Çözümleri

  Her gün değişen kullanıcılara internet hizmeti mi sunuyorsunuz? 5651 sayılı yasa ile sistemdeki kullanıcılarınızın kullanım kayıtlarını veya IP atamalarını tutmanız mı gerekiyor? Yasanın tüm gerektirdiklerini karşılayan, yönetimi kolay ve özelleştirilebilir bir loglama sistemi sunuyoruz.

  Detaylı sistem bilgisi için tıklayınız.
   

  VoIP Sistemleri

  Telefon giderlerinizi düşüren, şubeleriniz arasındaki iletişiminizi VPN aracılığıyla ücretsiz sağlayan, ses ve data paylaşımını tek altyapı üzerinden gerçekleştiren, kablolama giderlerinizi azaltan, esnek ve güncellenebilen Voice over IP (VoIP) telefon şebekeleri kuruyoruz.

   

  Detaylı sistem bilgisi için tıklayınız.


  Şebeke Test Ekipmanları

  Her ihtiyacı karşılayan ürün portföyümüz ile şebekeleri izleyen, kaçakları tespit eden, güvenilir ölçümler sunan, arıza tespitlerini kolaylaştıran test ekipmanlarının isterseniz sadece ürün danışmanlığını; isterseniz altyapınıza uygun sistem yapılandırmasını sağlıyoruz.


  Detaylı sistem bilgisi için tıklayınız.


  Sinyal İşleme Çözümleri

  Uydu, Karasal Yayın, Stüdyo ve Kablo TV kaynaklarından aldığımız tüm veri, ses ve görüntü sinyal formatlarını ihtiyaçlarınız doğrultusunda süreçlerden geçiriyor ve sinyal işleme altyapınızı kuruyoruz. Analog TV, ASI, SDI, DVB-S/-S2/-T/-C ve IP formatlarından istediğiniz formata dönüştürülmüş sinyaller sayesinde altyapınızda daha ekonomik, yüksek kaliteli, dış faktörlerden etkilenmeyen, sayısız defa kopyalanabilen sinyal akışı sağlıyoruz.

  Detaylı sistem bilgisi için tıklayınız.


  Kablo Modem Sonlandırma (CMTS) Sistemleri

  İnteraktif Şebeke Kurmak, Bizimle El Sıkışmak Kadar Kolay.
  Abonelerinize Triple Play (İnternet, IPTV, VoIP) hizmetlerini, mevcut kablo altyapısını kullanarak, düşük işletim ve ilk yatırım maliyetleriyle, kaliteden ödün vermeden sunun. CMTS, toplu konut, AVM, hotel ve şehirlerdeki mevcut koaksiyel altyapısı üzerinden geniş bant hizmetlerini sunmaya imkan verir.

  Detaylı sistem bilgisi için tıklayınız.


  Network Çözümleri

  Sağlam ve sorunsuz altyapılara ihtiyaç duyan kurumlara; bina içi veya şubeler arası VPN çözümleriyle genişletilebilir ve esnek, geleceğin teknolojilerine uygun, anahtar teslim sistemler kuruyor, sürekli desteğini veriyoruz.


  Detaylı sistem bilgisi için tıklayınız.